Przejdź do treści

Sprzątanie biur
Poznań i okolice

sprzątanie biur w Poznań

Przestrzenie biurowe, banki oraz siedziby firm to specyficzne miejsca, które wymagają kompleksowego sprzątania i profesjonalnego podejścia to utrzymania porządku. Siedziba firmy to jej wizytówka, dlatego czystość w miejscu pracy to podstawa. Odwiedzający biuro klienci lub kontrahenci wyrabiają sobie zdanie o firmie od przekroczenia progu i to od pierwszego wrażenia może zależeć dalsza współpraca. Chcąc cieszyć się nieskazitelnym porządkiem, najlepiej zlecić sprzątanie biur w Poznaniu profesjonalnej firmie sprzątającej. Zatrudniając zewnętrzną firmę sprzątającą, pozbywacie się Państwo problemów z samodzielnym zatrudnianiem pracowników, a my zapewniamy ciągłość prac sprzątania biura, przeszkoloną załogę oraz profesjonalne wyposażenie i środki czystości.

Sprzątanie Biur: Cennik

Raz w tygodniu

od 980 zł

Dwa razy w tygodniu

od 1750 zł

Pięć razy w tygodniu

od 4290 zł

Sprzątanie biurowców Poznań  – zleć zadanie profesjonalistom

Sprzątanie biur to profesjonalna i sprecyzowana usługa dla wszystkich firm, instytucji, dla których utrzymanie czystości w biurze jest bardzo ważne. Każde biuro jest inne, dlatego jesteśmy w stanie przygotować oferty spersonalizowane specjalnie pod konkretny obiekt zarówno na jednorazowe, a także na cykliczne sprzątania.  Decydując się na zlecenie sprzątania biurowców zewnętrznej firmie, mają Państwo pewność profesjonalnego doradztwa w doborze odpowiednich środków czystości oraz dostosowania usług do indywidualnych potrzeb.  Proponujemy również elastyczne godziny pracy, przed otwarciem lub po zamknięciu biura. Dzięki temu nasza praca nie przeszkadza w sprawnym funkcjonowaniu Państwa firmy. Dodatkowo możemy również zaopatrzyć Państwa w artykuły higieniczne oraz podajniki i dystrybutory firmy Merida.

Kompleksowe sprzątanie biur – Poznań

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy szeroką ofertę, która odpowiada na zróżnicowane zapotrzebowanie różnych instytucji. Zajmujemy się zarówno sprzątaniem biur należących do małych przedsiębiorstw, jaki i oferujemy sprzątanie biurowców kilkupiętrowych w Poznaniu. Usługa obejmuje m.in.:
  • odkurzanie i mycie podłóg,
  • odkurzanie wykładzin,
  • wycieranie blatów, biurek, stołów, krzeseł oraz innych mebli biurowych,
  • wycieranie parapetów,
  • sprzątanie łazienek oraz pomieszczeń socjalnych,
  • wymiana worków w koszach na śmieci,
  • opróżnianie koszów na śmieci,
  • uzupełnianie dozowników na mydło oraz podajników na papier.
 

Sprzątanie biur – Poznań. Zalety zadbanej przestrzeni

Każdy wie, że w miejscu, w którym jest czysto i schludnie pracuje się o wiele przyjemniej, a przede wszystkim wydajniej. Estetyczne otoczenie sprzyja wysiłkowi intelektualnemu. Zadbane przestrzenie zachęcają swoim wyglądem do pozostawania w nich, bowiem gwarantują uczucie komfortu, wynikające z przebywania w zapewniającym dobrostan pracownika otoczeniu. Dlatego jeśli Twoje biuro potrzebuje odpowiedniej firmy, która zajmie się utrzymaniem porządku i czystości w miejscu pracy, zachęcamy do sprawdzenia naszego atrakcyjnego cennika (kliknięcie przeniesie do cennika), obejmującego sprzątanie biur. Poznań jest miastem, w którym świadczymy swoje usługi.
 

Sprzątanie biur – Poznań. Co nas wyróżnia?

Aby czynności porządkowe przebiegały sprawnie, a ich rezultat był zadowalający, należy posiadać wiedzę popartą doświadczeniem z zakresu tego, jak je przeprowadzać. Wiemy, od czego zacząć sprzątanie biura, a także, w jakiej kolejności wykonywać poszczególne czynności składające się na kompleksową usługę, aby prace sprzątania biura były w możliwie największym stopniu efektywne. Stawka za sprzątanie biura każdorazowo dostosowana jest do liczby ustalonych zadań, które wykonujemy w ramach powierzonych nam obowiązków z zakresu dbania o czystość i porządek przestrzeni biurowej. Nawiązanie z nami współpracy stanowi gwarancję, że Państwa biuro będzie doskonale łączyło funkcję estetyczną z użytkową, a tym samym sprzyjało wykonywaniu codziennych obowiązków przez pracowników obiektu.

Annfil  – Twoja firma sprzątająca biura w Poznaniu

Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w swojej branży i traktujemy naszą pracę bardzo poważnie. Nasi wykwalifikowani pracownicy, zaopatrzeni w profesjonalny sprzęt podchodzą do wykonywanych obowiązków sumiennie i rzetelnie, zwracając uwagę na detale. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego partnera do sprzątania biur w Poznaniu nasza firma sprzątająca to najlepszy wybór. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i zapewnią nieskazitelną czystość w miejscu pracy.
 
Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w doborze najlepiej dopasowanej do Państwa potrzeb usługi.