Przejdź do treści

Sprzątanie po remontach i budowie
Poznań i okolice

sprzątanie po remoncie i budowie Poznań

Powszechnie wiadomo, że remont nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Wszyscy uwielbiają za to efekt po remoncie, jednak zanim taki efekt będziemy w stanie zobaczyć, trzeba zrobić najmniej przyjemną rzecz – sprzątanie po remontach. Zlecenie naszej firmie tej usługi, spowoduje, że wejdziesz do swojego wymarzonego, wyremontowanego miejsca z uśmiechem na twarzy. Nie pozostanie Ci nic innego, jak po prostu korzystanie z odświeżonego miejsca, ponieważ sprzątanie wykona nasza profesjonalna ekipa.

Dokładnie taka sama sytuacja ma miejsce z budową. Kiedy powstaje coś od samego początku, ilość wszystkich niepożądanych rzeczy, które wytwarzają się w całym procesie budowy zaczyna osiągać ogromne rozmiary. Dlatego warto w takich sytuacjach skorzystać ze wsparcia specjalistów, oferujących sprzątanie po remontach. Poznań to miasto, w którym działa nasza firma sprzątająca po remontach.

Potrzebujesz kompleksowo wysprzątać wnętrza po remontach i budowach? Zapraszamy do skorzystania z usług Annfil Poznań. Zamiast tracić czas i nerwy na sprzątanie, pozostaw to nam. Zapraszamy do kontaktu.

Sprzątanie po remontach i usuwanie pozostałości budowlanych to jedna z naszych specjalności. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Sprzątanie po remontach – Poznań

Zlecenie naszej firmie tej usługi spowoduje, że wejdziesz do swojego wymarzonego, wyremontowanego wnętrza z uśmiechem na twarzy. Nie pozostanie Ci nic innego, jak po prostu korzystanie z odświeżonego miejsca, ponieważ sprzątanie mieszkania po remoncie lub innych wymagających uporządkowania po przeprowadzonych pracach renowacyjnych wnętrz wykona nasza profesjonalna ekipa. Potrzebujesz kompleksowo wysprzątać wnętrza po remontach i budowach? Zapraszamy do skorzystania z usług ANNFIL Poznań. Zamiast tracić czas i nerwy na sprzątanie, pozostaw to nam. Sprzątanie po remontach i usuwanie pozostałości budowlanych to jedna z naszych specjalności. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalne sprzątanie po remontach – Poznań i okolice

W ANNFIL działamy kompleksowo, innymi słowy doprowadzamy do porządku nie tylko wybrany fragment pomieszczenia, ale całe wnętrze, w którym odbywały się prace. Kurz po szlifowaniu roznoszący się po mieszkaniu, plamki farby na kafelkach w łazience po myciu pędzli, ślady kleju na ramach okiennych – nasza ekipa nie przeoczy żadnej drobinki piasku i pyłu! Z pomocą specjalistycznych środków czystości i sprzętów w mig posprzątamy po remoncie każdy obiekt!

Jakie usługi oferujemy w ANNFIL Poznań?

Profesjonalne sprzątanie po remontach świadczymy przede wszystkim na terenie Poznania, jednak chętnie realizujemy również zlecania w innych częściach Polski. W ramach prac możemy podjąć się m.in.:

  • mycia okien od wewnątrz i od zewnątrz;
  • usuwania pozostałości po różnego rodzaju środkach budowlanych, jak farby, klej czy tynk;
  • odkurzania i mycia wszystkich powierzchni;
  • prania wykładzin i dywanów;
  • dezynfekcji pomieszczeń;
  • czyszczenia klatki schodowej;
  • usuwania pozostałości gruzu z parkingów i przylegających do obiektu terenów zielonych.

 

Sprzątanie po remontach – Poznań. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Wiele osób nie wie, jak sprzątać po remoncie. Znajduje to swoje uzasadnienie, bowiem tego typu prace porządkowe w znacznym stopniu różnią się od tych przeprowadzanych na co dzień. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że pracom renowacyjnym zazwyczaj towarzyszy kurz, który po ich zakończeniu należy dokładnie posprzątać. Oprócz tego, że nie każdy lubi angażować się w takie czynności, wiele osób jest uczulonych na kurz i ich alergia uaktywnia się w takich właśnie sytuacjach. Konieczność posiadania ubrania ochronnego, specjalnych środków czystości, nowoczesnego sprzętu usprawniającego prace – to kolejne aspekty, za sprawą których sprzątanie mieszkania po remoncie przez firmę sprzątająca wydaje się rozsądnym rozwiązaniem, przynoszącym dostrzegalne i satysfakcjonujące rezultaty.

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po remoncie?

Dużo wątpliwości budzi kwestia, ile kosztuje sprzątanie mieszkania po remoncie. Wiele osób rozważa, co jest korzystniejsze – zlecenie wykonania prac firmie sprzątającej po remontach czy podjęcie się wykonania kojarzonych z męczącymi czynności samodzielnie. Nakłady pracy i czasu, konieczność zaopatrzenie się w środki czystości, które będą w stanie wesprzeć w walce z poremontowymi zabrudzeniami – to wszystko sprawia, że często znacznie bardziej opłacalnym rozwiązaniem okazuje się skorzystanie z usługi sprzątania mieszkania po remoncie. Warto wspomnieć również, że takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sobie stresu i zmęczenia, które przy okazji przeprowadzania prac remontowych pojawiają się znacznie częściej niż zwykle. W świetle tego, sprzątanie mieszkania po remoncie to rozwiązanie zapewniające psychiczny i fizyczny komfort, na które z wielu względów warto się zdecydować.

Sprzątanie mieszkania po remoncie. Nasza oferta

Zakres prac zawsze ustalany jest indywidualnie z Klientem. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i inwestorów szukających sprawdzonej firmy sprzątającej, która uporałaby się z bałaganem pozostawionym po ekipie remontowej. Możemy wykonać zlecenie jednorazowo lub podjąć się stałej współpracy. Gwarantujemy, że efekt końcowy przerośnie Twoje oczekiwania!
 
Sprzątanie po remontach i usuwanie pozostałości budowlanych to jedna z naszych specjalności. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Sprzątanie po remontach: cennik

*na cenę ostateczną wpływ ma charakter przeprowadzonego remontu lub budowy

od 6zł/m2