Sprzątanie po remontach i budowie
Poznań i okolice

Powszechnie wiadomo, że remont nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Wszyscy uwielbiają za to efekt po remoncie, jednak zanim taki efekt będziemy w stanie zobaczyć, trzeba zrobić najmniej przyjemną rzecz – sprzątanie po remontach. Zlecenie naszej firmie tej usługi, spowoduje, że wejdziesz do swojego wymarzonego, wyremontowanego miejsca z uśmiechem na twarzy. Nie pozostanie Ci nic innego, jak po prostu korzystanie z odświeżonego miejsca, ponieważ sprzątanie wykona nasza profesjonalna ekipa.

Dokładnie taka sama sytuacja ma miejsce z budową. Kiedy powstaje coś od samego początku, ilość wszystkich niepożądanych rzeczy, które wytwarzają się w całym procesie budowy zaczyna osiągać ogromne rozmiary.

Potrzebujesz kompleksowo wysprzątać wnętrza po remontach i budowach? Zapraszamy do skorzystania z usług Annfil Poznań. Zamiast tracić czas i nerwy na sprzątanie, pozostaw to nam. Zapraszamy do kontaktu.

Sprzątanie po remontach i usuwanie pozostałości budowlanych to jedna z naszych specjalności. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Profesjonalne sprzątanie po remontach – Poznań i okolice

W ANNFIL działamy kompleksowo, innymi słowy doprowadzamy do porządku nie tylko wybrany fragment pomieszczenia, ale całe wnętrze, w którym odbywały się prace. Kurz po szlifowaniu roznoszący się po mieszkaniu, plamki farby na kafelkach w łazience po myciu pędzli, ślady kleju na ramach okiennych – nasza ekipa nie przeoczy żadnej drobinki piasku i pyłu! Z pomocą specjalistycznych środków czystości i sprzętów w mig posprzątamy po remoncie każdy obiekt!

Jakie usługi oferujemy w ANNFIL Poznań?

Profesjonalne sprzątanie po remontach świadczymy przede wszystkim na terenie Poznania, jednak chętnie realizujemy również zlecania w innych częściach Polski. W ramach prac możemy podjąć się m.in.:

  • mycia okien od wewnątrz i od zewnątrz;
  • usuwania pozostałości po różnego rodzaju środkach budowlanych, jak farby, klej czy tynk;
  • odkurzania i mycia wszystkich powierzchni;
  • prania wykładzin i dywanów;
  • dezynfekcji pomieszczeń;
  • czyszczenia klatki schodowej;
  • usuwania pozostałości gruzu z parkingów i przylegających do obiektu terenów zielonych.
Zakres prac zawsze ustalany jest indywidualnie z Klientem. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i inwestorów szukających sprawdzonej firmy sprzątającej, która uporałaby się z bałaganem pozostawionym po ekipie remontowej. Możemy wykonać zlecenie jednorazowo lub podjąć się stałej współpracy. Gwarantujemy, że efekt końcowy przerośnie Twoje oczekiwania!
Sprzątanie po remontach i usuwanie pozostałości budowlanych to jedna z naszych specjalności. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Sprzątanie po remontach: cennik

*na cenę ostateczną wpływ ma charakter przeprowadzonego remontu lub budowy

od 6zł/m2