Przejdź do treści

techniczna obsługa obiektów

Techniczna obsługa obiektów poznań

Każdy właściciel obiektu ma obowiązek zadbać o jego stan oraz zapewnić obsługę techniczną. Gdy posiada się większą liczbę nieruchomości lub dodatkowych obowiązków, sprawowanie należytej opieki może być utrudnione lub wręcz niemożliwe. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty nową usługę, jaką jest techniczna obsługa obiektów. Poznań to miasto, na którego terenie od lat działa nasza firma.

Techniczna obsługa obiektów – Poznań. Obowiązek każdego zarządcy

Każdy zarządca nieruchomości jest zobowiązany do zapewnienia bezpieczeństwa gwarantowanego między innymi przez sprawność instalacji oraz regularną konserwację. Takie działania mają za zadanie zapobiec występowaniu niebezpiecznych sytuacji, które stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia użytkowników obiektu. Zazwyczaj właściciele nie mają czasu, wiedzy, uprawnień czy możliwości, by regularnie przeprowadzać kontrolę stanu technicznego budynku we własnym zakresie. W związku z tym warto zainteresować się możliwością zlecenia obsługi technicznej nieruchomości naszej firmie Annfil Poznań. Zabezpieczenie instalacji oraz urządzeń znajdujących się w blokach, lokalach usługowych, biurowcach czy placówkach publicznych to najważniejsze z zadań, wchodzących w zakres technicznej obsługi obiektów. W ramach obsługi technicznej budynków prowadzone są okresowe przeglądy i w razie konieczności zużyte elementy, które mogą doprowadzić do awarii urządzeń, są natychmiast wymieniane. Obsługa techniczna nieruchomości to działania kompleksowe, które niekiedy obejmują również prace remontowe.

Techniczna obsługa obiektów – Poznań. Oferta Annfil

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą. Oprócz obsługi technicznej budynków świadczymy między innymi usługi sprzątania, koszenia traw oraz dezynfekcji. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania związane z techniczną obsługą obiektów w Poznaniu, jak również innymi usługami. W zależności od postawionych wymagań oraz oczekiwań postaramy się zaproponować najkorzystniejszą ofertę.

 

Zapraszamy do współpracy!