Przejdź do treści
Strona główna » Sprzątanie apartamentów i hoteli Gdańsk

Sprzątanie apartamentów i hoteli Gdańsk

Dla zdecydowanej większości gości poziom czystości stanowi najważniejszy czynnik decydujący o dokonaniu rezerwacji w danym hotelu. Jeśli dodamy do tego rosnącą liczbę konkurentów w branży noclegowej, okazuje się to być aspekt, na który należy położyć największy nacisk. Wystarczy bowiem niewielkie uchybienie w tym obszarze, aby klient nie zdecydował się odwiedzić danego hotelu po raz drugi.

Działając na rynku od wielu lat, zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest regularne sprzątanie hoteli. W Gdańsku od jakiegoś czasu realizujemy usługi w tym obszarze, wspierając klientów w nieustannym utrzymywaniu czystości w prowadzonych przez nich obiektach.

Gdańsk – sprzątanie hoteli samodzielnie czy zlecenie go profesjonalistom?

Na rynku z roku na rok przybywa obiektów noclegowych. Ten trend spowodowany jest popytem oraz atrakcyjnymi stawkami, które właściciel ma szansę uzyskać od goszczących u niego klientów. W związku z tym coraz więcej firm i osób prywatnych decyduje się na udostępnianie apartamentów.

Co ciekawe, spora liczba osób, prowadząc obiekt noclegowy, bierze na siebie wszystkie obowiązki – w tym sprzątanie apartamentów. W Gdańsku z chęcią Cię w tym wyręczymy! Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, bezpiecznymi metodami oraz skutecznymi środkami. Dzięki temu wszystkie pokoje już wkrótce zalśnią czystością, zachwycając Twoich gości.

Sprzątanie hoteli w Gdańsku – dlaczego warto postawić na nas w tym obszarze?

Coraz więcej osób prowadzących własne obiekty noclegowe decyduje się na oddelegowanie sprzątania apartamentów w Gdańsku oraz wielu innych miastach. Dlaczego tak się dzieje? Właściciele hoteli decydują się na zlecenie utrzymywania czystości z wielu powodów, co do których warto mieć świadomość.

Oszczędność czasu

Zlecenie naszemu zespołowi sprzątania hotelu w Gdańsku wiąże się z zaoszczędzeniem czasu. Dokładne wyszorowanie każdej powierzchni wymaga wielu godzin pracy, a przecież prowadzenie obiektu noclegowego nie polega jedynie na tym jednym zadaniu. Z tego względu podział czasu między wszystkie zadania do wykonania – również związane z uporządkowaniem pokoi – może być nie lada wyzwaniem.

Jako profesjonaliści doskonale wiemy, ile czasu należy poświęcić na sprzątanie apartamentów w Gdańsku i innych miejscowościach, aby przestrzeń spełniła wymagania gości. Jednocześnie staramy się zrealizować wszystkie zaplanowane działania w jak najkrótszym czasie, aby pokój był gotowy na przyjęcie kolejnych osób.

Co więcej, istnieje możliwość wezwania ekipy sprzątającej w obliczu różnych awaryjnych sytuacji czy poza ustalonym terminarzem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że specjaliści przybędą wtedy, kiedy będziesz tego potrzebować i posprzątają wskazane miejsce.

Skuteczność i solidność

Mimo, że na co dzień większość ludzi sprząta własne domy lub mieszkania, wiele osób nie zdaje sobie jednocześnie sprawy, ile miejsc pomija w trakcie tego procesu. Istnieją bowiem zakamarki niewidoczne na pierwszy rzut oka, które kryją brud, kurz, roztocza oraz wiele innych zanieczyszczeń.

Jako specjaliści w obszarze sprzątania hoteli w Gdańsku przykładamy szczególną uwagę również do takich punktów. Nigdy nie wiadomo, kiedy gość postanowi zajrzeć pod nieprzestawiany przez lata fotel bądź na chwilę odsunąć doniczki z roślinami gęsto poustawiane na parapecie. Nie pomijamy żadnych miejsc, dbając o pełne przywrócenie czystości w pokoju.

Inne zalety oddelegowania utrzymywania czystości w hotelu, Gdańsk – sprzątanie apartamentów

Bezpieczeństwo gości

Regularne sprzątanie apartamentów w Gdańsku bądź jakimkolwiek innym mieście jest ważne również z perspektywy bezpieczeństwa. Z roku na rok rośnie bowiem liczba osób cierpiących na różnego rodzaju alergie. Natomiast dbając o idealną czystość każdego pokoju, redukujemy ilość znajdujących się w nich alergenów.

Gdyby pokoje nie były sprzątane po każdej wizycie, kolejny gość mógłby zostać narażony na ekspozycję na przykład na kurz, roztocza czy sierść zwierząt przeniesioną przez poprzedniego klienta na elementy wyposażenia.

Profesjonalne zaplecze

Pracujemy jedynie na sprawdzonych, bezpiecznych, a zarazem skutecznych środkach czystości. Wybierane przez nas preparaty nie czynią szkód na mytych elementach wyposażenia, a jednocześnie sprawnie pozbywają się brudu i plam.

Wśród naszego wyposażenia dysponujemy także różnego rodzaju akcesoriami, aby praca przebiegała sprawnie i bez zbędnych opóźnień.

Gdańsk – sprzątanie hoteli realizowane przez ANNFIL

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty sprzątania hoteli w Gdańsku. Zakres zadań do wykonania, terminy oraz wycena to elementy zlecenia, które każdorazowo omawiamy z klientem indywidualnie. Dzięki temu możemy dostosować się do jego potrzeb.