Przejdź do treści

Usługi sprzątające
Annfil Poznań

Niewątpliwe zastanawiasz się, jakie usługi sprzątające możemy Ci zaoferować w ANNFIL Poznań. Odpowiedź jest bardzo prosta: wszystkie te, których potrzebujesz! Oferujemy fachowe sprzątanie w Poznaniu i okolicy. W naszej ofercie znajdują się usługi sprzątające dla domu, biura, firmy, wspólnoty mieszkaniowej i deweloperów – nasza kompleksowa oferta dedykowana jest zarówno dla Klientów indywidulanych, jak i biznesowych!

Dlaczego my, a nie inna firma sprzątająca z Poznania?

To z pewnością jest drugie pytanie, które sobie teraz zadajesz. Spieszymy odpowiedzieć: bo jesteśmy naprawdę dobrzy w tym, co robimy. Świadczymy usługi sprzątające od kilku lat, więc zdołaliśmy zdobyć niezbędne doświadczenie, a ustawicznie szkolimy się, aby być jeszcze lepszymi. Posiadamy stałe grono Klientów, a dziennie porządkujemy przeszło 190 000 m2 powierzchni płaskich. Nieustannie szkolimy naszych pracowników z nowych, jeszcze bardziej efektywnych technik sprzątania i inwestujemy w park maszynowy, dzięki czemu możemy świadczyć usługi sprzątające na najwyższym poziomie, sprawnie, tanio i z jeszcze lepszymi rezultatami. Ale to nie wszystko – w trosce o zadowolenie Klienta wprowadziliśmy również szereg innowacyjnych udogodnień, byś mógł nie tylko szybko zgłosić chęć skorzystania z naszej oferty – i to 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu – ale też dać nam informację zwrotną odnośnie tego, czy współpraca z ANNFIL przebiega po Twojej myśli.

Dla biznesu. Usługi sprzątające - Poznań

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą” mówi stare przysłowie. To, jak wygląda firma i jej otoczenie ma niebagatelny wpływ na opinię Klientów, a tym samym przekłada się na jakość współpracy. Co więcej, jeśli w zakładzie jest czysto, a wszystkie przedmioty znajdują się na swoim miejscu, wzrasta też efektywność oraz poziom zadowolenia pracowników. Sprzątanie dużych obiektów wymaga jednak opracowania dobrego planu działania i dysponowania odpowiednim sprzętem. Właśnie dlatego warto zlecić usługi sprzątania profesjonalnej firmie – decydując się na taki krok zyskasz pewność, że hala produkcyjna, sortownia, magazyn, biuro czy poczekalnia, a także teren zewnętrzny wokół budynku będzie lśnił czystością. W ANNFIL chętnie podejmiemy się sprzątania różnorodnych obiektyw przemysłowych. Przygotowaliśmy specjalne oferty m.in. dla biur, klubów fitness, banków, galerii handlowych, zakładów produkcyjnych, salonów samochodowych i właścicieli hal magazynowych. Współpracujemy również z deweloperami proponując im usługi sprzątania pobudowlanego oraz profesjonalnego mycia okien.

ANNFIL Poznań
w liczbach

Nowoczesne i profesjonalne usługi sprzątające w Poznaniu i okolicach
0 m2
Sprzątanych codziennie powierzchni płaskich
0
Obiektów sprzątanych każdego dnia
0 %
Wzrost zatrudnienia kadry sprzątającej
0 raporty
Badające zadowolenie klienta w miesiącu
1 h
Panel klienta. 7 dni w tygodniu dostęp w chmurze
0 %
Wzrost zleceń
w ciągu roku
1
Koordynatorów nadzorujących pracę w makroregionach
1 km
Ilość przejechanych kilometrów miesięcznie
0 %
Pozytywnych
rekomendacji