Przejdź do treści

Sprzątanie mieszkań i domów
Poznań i okolice

sprzątanie mieszkań i domów Poznań

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu uruchomiliśmy sektor usług poświęcony sprzątaniu mieszkań. Oferujemy kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań w trybie jednorazowym lub abonamentu.

Decydując się na sprzątanie mieszkania przez pracowników Annfil Poznań, masz gwarancję, że Twoje wnętrza sprząta przeszkolony personel pod nadzorem osoby koordynującej oraz wykorzystując specjalistycznie dobraną chemię, a do tego w dogodnym dla Ciebie terminie.

 

Sprzątanie mieszkań i domów: Cennik

Sprzątanie podstawowe w abonamencie

od 3zł/m2

Sprzątanie podstawowe jednorazowe

od 4zł/m2

Sprzątanie po remontach i po budowach

od 6zł/m2

Jakie usługi sprzątające dla domu/mieszkania oferujemy w ANNFIL Poznań?

Wszystko zależy tak naprawdę od tego, czego potrzebujesz. Możemy pomóc Tobie w codziennych czynnościach, jak np. odkurzaniu podłóg czy wycieraniu kurzy, jak i przeprowadzić generalne sprzątanie wraz z myciem okien czy tapicerki meblowej. System i zakres pracy każdorazowo dopasowujemy ściśle do oczekiwań Klienta.

Sprzątanie mieszkania:

  • odkurzanie i mycie podłóg
  • ścieranie kurzy
  • kompleksowe sprzątanie łazienki
  • mycie blatów
  • mycie szafek z zewnątrz

Zakres podstawowy sprzątania mieszkania możesz również rozszerzyć o szeroką gamę prac dodatkowych według potrzeb. Cena usług jest uzależniona od ilości prac oraz częstotliwości ich wykonywania. Polecamy skorzystać zwłaszcza z opcji abonamentowej (szczegóły w zakładce CENNIK).

Nie tylko dla biur i firm

ANNFIL Poznań to firma, która od przeszło 10 lat świadczy kompleksowe usługi porządkowe. Swoje działania od początku kierowaliśmy do Klientów biznesowych, zwłaszcza właścicieli obiektów sportowych o dużej powierzchni. Jednak z czasem, zdobywszy doświadczenie w tej dziedzinie, postanowiliśmy podjąć współpracę również z osobami prywatnymi. Dziś oferujemy profesjonalne sprzątanie mieszkań i domów jedno- i wielorodzinnych w Poznaniu oraz okolicznych miejscowościach.[KOM]Decydując się na sprzątanie mieszkania przez pracowników Annfil Poznań, masz gwarancję, że Twoje wnętrza sprząta przeszkolony personel pod nadzorem osoby koordynującej oraz wykorzystując specjalistycznie dobraną chemię, a do tego w dogodnym dla Ciebie terminie.

Profesjonalne sprzątanie mieszkania – Poznań i okolice

Nasze usługi skierowane są do wszystkich osób, które marzą o lśniących czystością wnętrzach, jednak nie mają czasu lub też chęci na odkurzanie, mycie czy ścieranie kurzy. My zrobimy to wszystko za Ciebie! Bez względu na to, czy potrzebujesz kogoś do stałej pomocy, czy jednak szukasz firmy, której pracownicy przyjechaliby do Twojego domu/mieszkania tylko raz, by uporać się z generalnymi porządkami lub doprowadzić wnętrza do stanu używalności po remoncie, jesteśmy do dyspozycji! Przyślemy do Ciebie wykwalifikowaną ekipę wyposażoną w najnowocześniejsze sprzęty i profesjonalne środki czystości, która szybko posprząta wskazane pomieszczenia lub cały obiekt. Nie boimy się żadnych wyzwań i niestraszne nam nawet najtrudniejsze zabrudzenia! Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, które zapewni satysfakcjonujące efekty.

 

Usługi dodatkowe. Sprzątanie mieszkań – Poznań

Poza standardowym pakietem usług jakie oferujemy w ANNFIL Poznań, możemy również przeprowadzić dodatkowe prace, takie jak mycie okien, balkonów czy sprzętów AGD, pranie wykładzin, dywanów i obić mebli, a także uporządkowanie garażu. Wprowadziliśmy też usługę sprzątania mieszkań/domów po remontach lub budowie. Dzięki nam w szybki sposób pozbędziesz się zalegającego na podłogach gruzu, kurzu i pyłu oraz, bez uszkodzenia powierzchni, usuniesz z nich plamy z farby, kleju bądź taśmy. Nie lubisz strzyc trawnika? Chętnie zrobimy to za Ciebie! A może chcesz zdezynfekować dom/mieszkanie, by poczuć się w nim naprawdę bezpiecznie? Skorzystaj z naszej usługi ozonowania pomieszczeń!

Zawsze czyste wnętrz

Jeśli nie masz czasu lub jesteś zwyczajnie zmęczony sprzątaniem swojego mieszkania, sprawdź atrakcyjny cennik sprzątania ANNFIL Poznań, a na pewno znajdziesz odpowiedni plan dla siebie, oferujemy nie tylko jednorazowe sprzątania, ale także pakiety abonamentowe. Korzystając z abonamentu na sprzątanie mieszkania uzyskujesz dostęp do systemu, gdzie będziesz mógł każdorazowo oceniać pracę oraz ewentualnie zgłosić uwagi, tak aby osiągnąć w pełni Twoje zadowolenie.