Sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych
Poznań i okolice

Powszechnie wiadomo, że utrzymanie porządku na klatce schodowej bloku mieszkalnego może sprawiać niemałe problemy, dlatego też nasza firma jest idealnym rozwiązaniem na zażegnanie takich konfliktów. Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, bloków i podwórek to spore wyzwanie, ale też konieczność. Bez utrzymania porządku nawet najnowocześniejsze budownictwo i przyjazna mieszkańcom infrastruktura nie spełni swoich zadań. W zaniedbanej przestrzeni mieszkańcy będą czuli się źle, a cały kompleks będzie wyglądał nieestetycznie. Sprzątanie klatek schodowych we wspólnocie przez mieszkańców to peerelowski przeżytek, a obecnie takie zadania zleca się zewnętrznej firmie, posiadającej ekipę wykwalifikowanych pracowników oraz profesjonalny sprzęt. Nasza firma oferuje sprzątanie wspólnot mieszkaniowych w Poznaniu.

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych – Poznań

Sprzątanie wielopoziomowych bloków jak i kilkupiętrowych kamienic to spore wyzwanie. Szczególnie gdy wspólnota dysponuje więcej niż jednym budynkiem, sprzątanie bloków i klatek schodowych warto zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej. Osiedla oraz wspólnoty mieszkaniowe to najczęściej przestrzenie o sporych rozmiarach, które użytkowane są przez wiele osób. Każdego dnia budynki przyjmują swoich mieszkańców i ich gości oraz ulegają codziennym zabrudzeniom. Wymagają więc stałego nadzoru i profesjonalnego sprzątania, aby były utrzymane w odpowiedniej czystości. Gdy wspólnota dysponuje także sporymi terenami wspólnymi (np. wiatami śmietnikowymi czy garażami) dodatkowo wymaga sprzątania podwórka.

Sprzątanie bloków – zakres usług i cennik

Osiedla i wspólnoty mieszkaniowe to najczęściej duże przestrzenie, które wymagają stałego utrzymania czystości i porządku. Ogrom powierzchni to największe wyzwanie jeśli chodzi o sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, co niekiedy powoduje niedociągnięcia oraz problemy z tym związane. Dlatego profesjonalna firma sprzątająca idealnie nadaje się do sprawowania opieki nad takim miejscem. Cennik z wymienionymi usługami dostępny jest na naszej stronie – zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i przygotują ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Sprzatanie wspólnot mieszkaniowych – Zakres prac:

  • utrzymywanie czystości klatek schodowych,
  • mycie drzwi wejściowych, wyjściowych, od innych pomieszczeń należących do wspólnoty,
  • wycieranie poręczy, klamek, itp.,
  • mycie kabin windowych,
  • utrzymywanie porządku i pielęgnacja terenów zielonych,
  • utrzymywanie porządku w garażach, piwnicach,
  • utrzymywanie porządku parkingów.

Sprzątanie klatek schodowych we wspólnocie  – zleć  firmie zewnętrznej z Poznania

Systematyczne sprzątanie klatki schodowej przez nasz personel zapewni czystość oraz powiew świeżości, który sprawi, że wejście do domu nie będzie oznaczało przeprawy przez zabrudzoną i nieprzyjemnie pachnącą klatkę schodową. Wręcz przeciwnie, dzięki powierzeniu nam opieki nad sprzątaniem bloków i utrzymaniem porządku na podwórku, Państwa osiedle będzie lśniło czystością, a każdy odwiedzający zamarzy, by zamieszkać w tak zadbanym miejscu.