Przejdź do treści

Sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych
Poznań i okolice

sprzątanie wspólnot mieszkaniowych poznań

Powszechnie wiadomo, że utrzymanie porządku na klatce schodowej bloku mieszkalnego może sprawiać niemałe problemy, dlatego też nasza firma jest idealnym rozwiązaniem na zażegnanie takich konfliktów. Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, bloków i podwórek to spore wyzwanie, ale też konieczność. Bez utrzymania porządku nawet najnowocześniejsze budownictwo i przyjazna mieszkańcom infrastruktura nie spełni swoich zadań. W zaniedbanej przestrzeni mieszkańcy będą czuli się źle, a cały kompleks będzie wyglądał nieestetycznie. Sprzątanie klatek schodowych we wspólnocie przez mieszkańców to peerelowski przeżytek, a obecnie takie zadania zleca się zewnętrznej firmie, posiadającej ekipę wykwalifikowanych pracowników oraz profesjonalny sprzęt. Nasza firma oferuje sprzątanie wspólnot mieszkaniowych w Poznaniu.

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych – Poznań

Sprzątanie wielopoziomowych bloków jak i kilkupiętrowych kamienic to spore wyzwanie. Szczególnie gdy wspólnota dysponuje więcej niż jednym budynkiem, sprzątanie bloków i klatek schodowych warto zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej. Osiedla oraz wspólnoty mieszkaniowe to najczęściej przestrzenie o sporych rozmiarach, które użytkowane są przez wiele osób. Każdego dnia budynki przyjmują swoich mieszkańców i ich gości oraz ulegają codziennym zabrudzeniom. Wymagają więc stałego nadzoru i profesjonalnego sprzątania, aby były utrzymane w odpowiedniej czystości. Gdy wspólnota dysponuje także sporymi terenami wspólnymi (np. wiatami śmietnikowymi czy garażami) dodatkowo wymaga sprzątania podwórka.

Sprzątanie bloków – zakres usług i cennik

Osiedla i wspólnoty mieszkaniowe to najczęściej duże przestrzenie, które wymagają stałego utrzymania czystości i porządku. Ogrom powierzchni to największe wyzwanie jeśli chodzi o sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, co niekiedy powoduje niedociągnięcia oraz problemy z tym związane. Dlatego profesjonalna firma sprzątająca idealnie nadaje się do sprawowania opieki nad takim miejscem. Cennik z wymienionymi usługami dostępny jest na naszej stronie – zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i przygotują ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Sprzatanie wspólnot mieszkaniowych – Zakres prac:

  • utrzymywanie czystości klatek schodowych,
  • mycie drzwi wejściowych, wyjściowych, od innych pomieszczeń należących do wspólnoty,
  • wycieranie poręczy, klamek, itp.,
  • mycie kabin windowych,
  • utrzymywanie porządku i pielęgnacja terenów zielonych,
  • utrzymywanie porządku w garażach, piwnicach,
  • utrzymywanie porządku parkingów.

Sprzątanie klatek schodowych we wspólnocie  – zleć  firmie zewnętrznej z Poznania

Systematyczne sprzątanie klatki schodowej przez nasz personel zapewni czystość oraz powiew świeżości, który sprawi, że wejście do domu nie będzie oznaczało przeprawy przez zabrudzoną i nieprzyjemnie pachnącą klatkę schodową. Wręcz przeciwnie, dzięki powierzeniu nam opieki nad sprzątaniem bloków i utrzymaniem porządku na podwórku, Państwa osiedle będzie lśniło czystością, a każdy odwiedzający zamarzy, by zamieszkać w tak zadbanym miejscu.